Αγαπητοί μαθητές και γονείς του 11ου Δημοτικού Σχολείου Αλεξανδρούπολης,

Στα πλαίσια του νέου προγράμματος Εrasmus+ που εγκρίθηκε να υλοποιήσει το σχολείο τα έτη  2020-2023 με τίτλο “Passport to Health” «Διαβατήριο στην Υγεία», καλούνται οι μαθητές των τάξεων  Ε’ και Στ’, να συμμετάσχουν στην ψηφοφορία για την ανάδειξη του λογότυπου του προγράμματος και του εξώφυλλου του «Διαβατηρίου», έως τις 13 Φεβρουαρίου, 2021. Κάθε μαθητής πρέπει να διαλέξει 3 από τα προτεινόμενα σχέδια επιλέγοντας τους παρακάτω συνδέσμους. Μετά την επιλογή σας, ολοκληρώστε πατώντας  “Submit”. Οι χώρες που συμμετέχουν στο πρόγραμμα είναι: Ελλάδα, Πολωνία, Ισπανία, Σλοβενία, Ρουμανία και  Γερμανία.

Προσοχή: Δεν ψηφίζουμε χώρες που πιθανόν να μας αρέσουν ή όχι, αλλά επιλέγουμε σχέδια. Κάθε χώρα δεν μπορεί να ψηφίσει τα δικά της σχέδια. Τα δικά μας προτεινόμενα σχέδια είναι έργα μαθητριών του τμήματος ΣΤ1.

Για το λογότυπο του προγράμματος (3 επιλογές) ψηφίζετε εδώ.

Για το εξώφυλλο του “Διαβατηρίου” (3 επιλογές) ψηφίζετε εδώ.

Ψηφοφορία για το πρόγραμμα Erasmus+